Xhaketë lino, Mango

7490L

SKU: 47077105

Xhaketë kostumi lino, dizajn bazik njëngjyrësh

34
36
38
40
42
44
Bojëqiell
E bardhe
E zeze
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhaketë kostumi lino, dizajn bazik njëngjyrësh, me jakë klasike V dhe mbyllje me kopsë.100% Lino

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë