Xhaketë lino Mango

SKU: 87084753

Xhaketë kostumi slim-fit

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Xhaketë me përbërje lino, me prerje të strukturuar slim-fit, jakë klasike xhakete, dy xhepa përpara dhe një çarje nga pas. 100% LINO

Përzgjidhni markën

Size Filter

34

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA