Xhaketë lino Mango

SKU: 87067136

Xhaketë lino me një kopsë dhe një çarje nga pas

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Xhaketë linoje me prerje të strukturuar dhe një çarje në pjesën e pasme, me dy xhepa përpara dhe mbyllje me një kopsë. 100% Lino

Përzgjidhni markën

Size Filter

34

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA