Xhaketë lino, Mango

7590L

SKU: 27037877

Xhaketë lino me mëngë të gjata

l
m
s
xl
XS
Jeshile
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhaketë lino me mëngë të gjata, mbyllje me kopsa dhe me jakë V. 100% Lino

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë