Xhaketë lino, Mango

4790L

SKU: 27077132

Xhaketë lino me mëngë të gjata

l
m
s
Jeshile e hapur
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhaketë lino me mëngë të gjata, mbyllje me kopsë dhe me jakë V. 61% Lino 39% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë