Xhaketë lino me dy kopsa Mango

5243L

SKU: 87077133

Xhaketë me anë të kryqëzuara që mbërthehen me kopsa

l
m
s
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Xhaketë linoje me jakë klasike dhe me anë që kryqëzohen dhe mbyllen me kopsa, me dy xhepa në pjesën përpara dhe me një çarje në pjesën e pasme. 55% Lino,45% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA