Xhaketë lino me prerje të drejtë Mango

5243L

SKU: 87037878

Xhaketë lino me mëngë të gjata dhe dy xhepa

l
m
s
XS
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Xhaketë lino me mëngë të gjata dhe jakë klasike xhakete, dizajn bazik me prerje të drejtë dhe me dy xhepa në pjesën përpara. 100% Lino

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA