Xhaketë me buton të dyfishtë Mango

4745L

SKU: 17056708

Xhaketë e shkurtër me mbyllje me buton të dyfishtë

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhaketë e shkurtër me mbyllje me buton të dyfishtë, prerje e drejtë dhe me jakë të rrumbullakët. 63% Poliestër 33% Viskozë 4% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë