Xhaketë me kapuç Obaibi

4190L

SKU: 99192

Xhaketë e papërshkueshme nga uji

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
6 Muaj
3 Vjec
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë për bebe djalë, me kapuç, dy xhepa anësorë dhe elastike në mëngë, mbyllje me zinxhir. 64% Pambuk, 36% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

2-3 VJEÇ

Përzgjidh masën

12 Muaj, 18 Muaj, 2-3 Vjec, 23 Muaj, 6 Muaj, 3 Vjec

Color Filter

E KUQE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

DJALE