Xhakete me kapuç Okaidi

4990L

SKU: 97023807

Xhakete me kapuc

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhaketa e modës që bën të gjitha vajzat e vogla te cmenden me një mbyllje me zinxhir dhe një kapuç të madh për të mbrojtur nga i ftohti.

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit