Xhaketë me kopsë të dyfishtë, Mango

4494L

SKU: 17014385

Xhaketë e gjatë me kopsë të dyfishtë, me mëngë të gjata

l
m
s
XS
Jeshile
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhaketë e gjatë me kopsë të dyfishtë, me mëngë të gjata, me dy xhepa në pjesën e përparme, dhe me jakë klasike V.76% Poliestër 18% Viskozë 6% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë