Xhaketë me kuadrata Mango

5243L

SKU: 87063255

Xhaketë me kuadrata dhe kopsa

l
m
s
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë me mëngë të gjata, prerje gjatë, me xhepa anësorë, jakë klasike, struktura në supe dhe mbyllje me kopsë. Dizajn me kuadrata të vegjël dhe detaje kopsash në mëngë. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA