Xhaketë me kuadrata Mango

4494L

SKU: 17076704

Xhaketë me printe me kuadrata, me disa tonalitete dhe me dy xhepa në pjesën e përparme

l
m
s
xl
XS
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhaketë me printe me kuadrata, me disa tonalitete dhe me dy xhepa në pjesën e përparme. Mbyllje me kopsë dhe me jakë klasike V35% Poliestër 33% Viskozë 30% Poliestër e riciklueshme 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë