Xhaketë me kuadrata Mango

5243L

SKU: 87054758

Xhaketë me kuadrata dhe kopsa

l
m
s
xl
XS
bezhe
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë me mëngë të gjata, prerje të drejtë, me xhepa anësorë, jakë klasike dhe mbyllje me kopsë. Dizajn me kuadrata të vegjël dhe detaje kopsash në mëngë. 65% Poliester, 2% Elastan, 33% Viskoze 65% Poliester, 02% Elastan, 33% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

BEZHE, JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA