Xhaketë me motive zemrash Prenatal

2095L

SKU: 663532

Xhaketë me përbërje poliestri të ricikluar

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë me përbërje poliestri të ricikluar, dizajn me printe zemrash, mbyllje me zinxhir dhe me kapuç.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë