Xhaketë me printe florale Mango

4745L

SKU: 87037884

Xhaketë me jakë, me butona dhe me printe florale

l
m
s
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Xhaketë me printe të vogla florale, me prerje të drejtë dhe jakë klasike, me një xhep në kraharor dhe mbyllje me butona. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi