Xhaketë me printe gjeometrike Mango

5694L

SKU: 87090546

Xhaketë e thurur me printe gjeometrike

l
m
s
XS
E kuqe e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë e thurur me printe gjeometrike dopiobuton, me jakë klasike dhe mëngë të gjata. 10% POLIESTER, 61% VISKOZE, 27% POLIAMID, 2% POLIESTER

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E KUQE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA