Xhaketë me printe Mango

2990L

SKU: 27054764

Xhaketë e shkurtër me printe me kuadrata

l
m
s
xl
XS
Jeshile
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhaketë e shkurtër me printe me kuadrata, mbyllje me kopsa dhe jakë rrethore. 73% Pambuk 19% Poliestër 8% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit