Xhaketë me printe, Mango

4790L

SKU: 27066332

Xhaketë e shkurtër me printe me kuadrata

l
m
s
XS
Roze print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhaketë e shkurtër me printe me kuadrata, mbyllje me kopsa dhe jakë V. 45% Pambuk 34% Poliestër 13% Akrilik 4% Viskozë 2% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë