Xhaketë me printe qershish Obaibi

1493L1643L

SKU: 97986

Xhaketë me jakë Peter Pan dhe mbyllje me butona

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
Bezhë
Blu e errët
E bardhe
Gri
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhaketë me mëngë të gjata, me jakë Peter Pan dhe mbyllje me butona; dizajn me printe qershish të vogla. 15% Poliester, 85% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas sezonit

,

Sipas gjinisë