Xhaketë me rrip Mango

SKU: 77095130

Xhaketë me rrip

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Kategoritë: , , Tag:

Xhaketë me rrip te rregullueshem ne bel, me xhepa anësorë me palosje, me mëngë të gjata.,100% Poliester. Rreshtimi: 100% Poliester. Rripi: 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Përzgjidh masën

XS, s, m, l

Përzgjidh ngjyrën

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Ende s’ka shqyrtime të produktit.

Jini i pari që shqyrton “Xhaketë me rrip Mango”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *