Xhaketë me shkëlqim metalik Geox

28990L

SKU: W1222G

Xhaketë me kapuç, shtrënguese beli dhe mbyllje me zinxhir

40
42
44
46
Roze e mesme
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:

Xhaketë me efekt shkëlqimi metalik, mbyllje me zinxhir, me kapuç dhe me një rrip beli elastik.

Përzgjidhni markën

Size Filter

40

Përzgjidh masën

40, 42, 44, 46

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA