Xhaketë me thurje Mango

5694L

SKU: 17064395

Xhaketë me thurje, me xhepa në pjesën e përparme

l
m
s
XS
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhaketë me thurje, me xhepa në pjesën e përparme, mëngë të gjata , me jakë klasike dhe mbyllje me kopsa. 80% Pambuk, 15% Polestër 3% Viskozë 2% Akrilik

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë