Xhaketë me printe Mango

6594L

SKU: 17085954

Xhaketë me printe, me dy tonalitete të kombinuara

l
m
s
xl
XS
Kafe e erret
Kafe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhaketë me printe, me dy tonalitete të kombinuara, me mbyllje me kopsë dhe jakë klasike V. 36% Lesh 35% Poliestër 23% Akrilik 6% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë