Xhaketë me kapuç Okaidi

3045L

SKU: 98824

Xhaketë me zinxhir, me kapuç dhe teksturë rezistente ndaj ujit

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhaketë me mëngë të gjata dhe mbyllje me zinxhir, me një kapuç dhe dy xhepa anësorë; me teksturë të papërshkueshme nga uji dhe bazë asimetrike. .

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë