Xhaketë me zinxhir Geox

15690L

SKU: W1221U

Xhaketë bazike me zinxhir

40
42
44
46
48
E bardhe
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:

Xhaketë me dizajn bazik, mbyllje me zinxhir dhe me dy xhepa anësorë.

Përzgjidhni markën

Size Filter

40

Përzgjidh masën

40, 42, 44, 46, 48

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA