Xhaketë me zinxhir Okaidi

1895L

SKU: 96038

Xhaketë me detaje të shndritshme

14 Vjec
bezhe
Blu e erret
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë me jakë rretgore, dy xhepa anësorë, mbyllje me zixhir dhe qepje me tegela. 73% Pambuk, 3% Fiber metalike, 24% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë