Xhaketë me zinxhir Okaidi

1395L1495L

SKU: 75294923

Xhaketë me zinxhir, me tegela horizontalë

10 Vjec
12 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
Gri e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhaketë me zinxhir, me tegela horizontalë, me dy xhepa dhe me jakë të rrumbullakët.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë