Xhaketë najloni Mango

4193L

SKU: 87067626

Xhaketë najloni me prerje të shkurtër dhe me zinxhir

l
m
s
blu
E verdhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Xhaketë najloni me mëngë të gjata dhe mbyllje me zinxhir, me prerje të shkurtër, me dy xhepa dhe me kordon shtrëngues në mëngë dhe bazë. 100% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

S

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

E VERDHE, BLU

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA