Xhaketë oversive Mango

5694L

SKU: 17055130

Xhaketë bazike, me prerje oversize, me dy xhepa në pjesën e përparme

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhaketë bazike, me prerje oversize, me dy xhepa në pjesën e përparme, me mbyllje me buton dhe me jakë klasike V57% Poliestër 41% Viskozë 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë