Xhaketë oversize, Mango

5490L

SKU: 27077744

Xhaketë kostumi me prerje oversize

l
m
s
XS
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhaketë kostumi me prerje oversize, mbyllje me kopsë dhe jakë V. 50% Lyocell 50% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë