Xhaketë oversize Mango

6643L

SKU: 87095676

Xhaketë me tri xhepa dhe mbushje në supe

l
m
s
XS
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë me prerje oversize dhe e strukturuar në supe, me jakë klasike xhakete, dy xhepa të parmë dhe një xhep në kraharor, mbyllje me dy kopsa. 53% Lyocell, 47% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA