Xhaketë pa mëngë Mango

6643L

SKU: 87094018

Xhaketë pa mëngë

l
m
s
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë pa mëngë, me jakë klasike dhe mbyllje me kopsa të dyfishta, me prerje të drejtë dhe dy xhepa anësor. 73% Poliester, 8% Elastan, 19% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

S

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA