Xhaketë pambuku oversize Mango

4193L

SKU: 87095671

Xhaketë me prerje të drejtë

l
m
s
xl
XS
E bardhe
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë pambuku oversize, me jakë klasike, mbyllje me butona dhe me tre xhepa. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA