Xhaketë parka Springfield

9990L

SKU: 2839393

Xhaketë parka me kapuç ,e lehtë, e papërshkueshme nga uji

s
m
l
xl
xxl
Bezhe/Kamel
Blu e erret
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë parka me kapuç me rrip për ngushtim ,e lehtë, e papërshkueshme nga uji, me zinxhir dhe përçina për mbërthim,me xhepa në pjesën e përparme. 54% Poliester 35% Pambuk 11% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

S, M, L, XL, XXL

Përzgjidh masën

s, m, l, xl, xxl

Color Filter

BEZHE, BLU, JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

MESHKUJ