Xhaketë për djem

4990L

SKU: 91893764

Për t’i rrethuar fëmijët me butësi dhe ngrohtësi, nuk ka asgjë më të mirë se një pallto me një veshje të brendshme të butë

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
6 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Për t’i rrethuar fëmijët me butësi dhe ngrohtësi, nuk ka asgjë më të mirë se një pallto me një veshje të brendshme të butë 40% Pambuk 60% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë