Xhaketë për meshkuj, rezistente ndaj ujit, Springfield

5250L

SKU: 0954289

Xhaketë për meshkuj, rezistente ndaj ujit. Me mbushje të ngrohtë dhe mbyllje me zinxhir.

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Bezhë
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhaketë për meshkuj, rezistente ndaj ujit. Me mbushje të ngrohtë dhe mbyllje me zinxhir.78% Poliestër, 19% Viskoze, 3% Elastane

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë