Xhaketë rezistente ndaj ujit Mango

6643L

SKU: 87065674

Xhaketë me prerje të gjatë dhe me kapuç

m
s
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë me teksturë të papërshkueshme nga uji, me prerje të gjatë, me kapuç dhe me kordon shtrëngues në bel. 100% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

S, M

Përzgjidh masën

m, s

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA