Xhaketë slim-fit Mango

2995L

SKU: 87040029

Xhaketë kostumi slim-fit

36
38
40
42
E kuqe
E kuqerremte
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë slim-fit e strukturuar me jakë klasike, dy xhepa anësorë dhe mbyllje me kopsë. 3% Elastan, 54% Pambuk, 43% Poliamid

Përzgjidhni markën

Size Filter

36

Përzgjidh masën

36, 38, 40, 42

Color Filter

E KUQE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA