Xhaketë Springfield

2250L

SKU: 8273513

Xhaketë më mëngë të gjata, mbyllje me zinxhir

36
38
40
42
44
Blu e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhaketë më mëngë të gjata, mbyllje me zinxhir, me xhepa në pjesën e përparme dhe me jakë V. 94% Poliestër 6% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë