Xhaketë stofi Cortefiel

SKU: 5318661

Xhaketë stofi me rrip në pjesën e belit

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,

Xhaketë stofi me rrip në pjesën e belit, jakë klasike dhe xhepa në pjesën e përparme. 61% POLIESTER 27% AKRILIK 4% VISKOZE 3% POLIAMID

Përzgjidhni markën

Size Filter

S, M, L, XL

Përzgjidh masën

s, m, l, xl

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

VJESHTE-DIMER 2020

Përzgjidhni gjininë

FEMRA