Xhaketë stofi me cirka Mango

SKU: 87036333

Xhaketë stofi me cirka, me skaje me kornizë me kontrast dhe xhepa në pjesën e përparme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë stofi me cirka, me skaje me kornizë me kontrast dhe xhepa në pjesën e përparme, jakë e rrumbullakët dhe mëngë të gjata. 24% Akrilik, 04% Poliester, 01% Poliamide, 71% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi