Xhaketë xhins Mango

2495L

SKU: 17040816

Xhketë xhins me kopsa metalike

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhaketë xhins me mëngë të gjata, me kopsa metalike dhe me dy xhepa me kopsa në kraharor. 98% Pambuk, 02% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë