Xhaketë xhins Mango

2994L

SKU: 17082002

Xhaketë xhins me dy xhepa anësorë, dizajn oversize

l
m
s
XS
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhaketë xhins me dy xhepa anësorë, me kopsa metalike dhe jakë klasike, me shirit elastik përreth bazës dhe dizajn oversize. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë