Xhaketë xhins e thjeshtë Okaidi

1795L

SKU: 89983146

Xhaketë xhins e thjeshtë me butona

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhaketë xhins e shkurtër, prerje e drejtë,e butë dhe e rehatshme ,me butona për mbërthim , xhepa anësorë dhe xhepa me butoina në pjesën e kraharorit. Përbërja : 62% Pambuk 38% poliestër

Sipas sezonit

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë