Xhaketë xhins oversized Mango

2495L

SKU: 87075637

Xhaketë xhins me prerje oversize të gjatë dhe me kopsa metalike

m
s
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë xhins me mëngë të gjata, me prerje oversize, mbyllje me kopsa metalike, me dy xhepa anësorë dhe dy xhepa në kraharor. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M

Përzgjidh masën

m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA