Xhaketë xhins Prenatal

1107L

SKU: 661651

Xhaketë xhins me lule të qendisura

1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhaketë xhins me mëngë të gjata, mbyllje me kopsa dhe me dy xhepa. Dizajn me efekt ngjyre të larë dhe me motive lulesh të qendisura.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit