Xhaketë xhins Springfield

6490L

SKU: 2839385

Xhaketë xhins me mbyllje me butona dhe xhepa me butona në pjesën e kraharorit dhe xhepa anësore.

s
m
l
xl
xxl
xxxl
Blu e mesme
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë xhins me mbyllje me butona dhe xhepa me butona në pjesën e kraharorit dhe xhepa anësore, me jakë të rregullt. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

S, M, L, XL, XXL, XXXL

Përzgjidh masën

s, m, l, xl, xxl, xxxl

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

MESHKUJ