Xhinse balloon-fit Mango

4990L

SKU: 17062002

Xhinse të gjata balloon-fit me bel të lartë

34
36
38
40
42
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse të gjata balloon-fit me bel të lartë, me 5 xhepa dhe mbyllje me zinxhir e kopsë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë