Xhinse Cortefiel

3245L

SKU: 7212139

Xhinse me gjatësi deri në kyce, prerje e drejtë

40
42
44
46
48
50
Blu e mesme
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhinse me gjatësi deri në kyce, prerje e drejtë, me 5 xhepa dhe me mbyllje me zinxhir dhe kopsë98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë